נדל"ן ברצלונה - AK-BCN

מי אנחנו

הסיפור שלנו מתחיל לפני יותר מ-20 שנה כאשר אסף קרמאייר הגיע לברצלונה והתחיל להרוויח את לחמו ואת טאפאסו מניהול מספר קטן של דירות תיירותיות. לאחר מספר שנים, הרבה לפני ש-Airbnb הפכה לתופעה מוכרת, הוא הקים את AK-BCN כחברה המתמחה בהשכרת דירות תיירותיות (אגב, מכאן השם AK- Accomodation King). בהמשך, יובל כובש, חברו הטוב, הצטרף אליו לאחר שהחליט לעזוב את תפקידו כעיתונאי ולהתמקד בתחום הנדל"ן. אסף ויובל ייסדו יחד את Sosa Group כחברה להשקעות ופיתוח נדל"ן, שתחתיה פועלת AK-BCN, כחברת בת המתמחה בניהול נכסים.
עם השנים הדברים התפתחו. דירות נרכשו שופצו ונמכרו, פרויקטים ובניינים עפו לכל עבר ו-AK-BCN התבגרה והתרחבה. היום יש בצוות כ 10 עובדים והחברה עוסקת בכל תחומי הנדל"ן בברצלונה ובסביבה.
בתקופת הקורונה החליטו השניים לחזור לשורשים ולפתוח את עצמם לשוק הישראלי. כך נולד דסק ישראל שמתמחה במתן שירותי נדל"ן, ליווי משקיעים וייעוץ לישראלים.

הצוות שלנו

מייסד ומנכ"ל​

אסף קרמאייר

המייסד והמנכ"ל. הגיע לברצלונה בהיותו בן 24 התאהב והחליט להשאר. אסף הוא יזם בלתי נלאה, מומחה בהשקעות יצירתיות ומביא ידע עצום בכל מה שקשור בברצלונה ובאנשים שלה.

מייסד ומנכ"ל

יובל כובש​

יובל החל את דרכו כעיתונאי מוערך בתל אביב. ב 2013 התגורר כשנה בבודפשט לצורך עבודתו וב 2014 הגיע לברצלונה וחבר לאסף, יחד הקימו את Sosa Group. יובל עתיר בידע ובנסיון בעסקאות נדל"ן. הוא מביא את הצד המאוזן והמחושב ומבטיח שהעסקאות תהיינה נכונות ובטוחות.

מנהלת תיקי לקוחות

לירון גלעד

לירון מנהלת תיקי לקוחות, מגייסת משקיעים ואחראית על המיתוג והשיווק בחברה. היא מגיעה אלינו מעולמות משולבים של הייטק, טיפול ותנועה ובעלת נסיון רב הן בניהול פרויקטים והן בעבודה עם אנשים.

עורך דין

חואן גלסר

חואן גלזר מתגורר ועובד בברצלונה ומשמש כעורך הדין של החברה המלווה את כל העסקאות ומפקח על זכאותן.​

אדריכל

סרג'י

סרגי הוא ארכיטקט בעל משרד ארכיטקטורה גדול בעיר. מלווה ביעוץ ארכיטקטוני את הנכסים ,מתמחה בשיפוץ דירות ובניינים בברצלונה ובעל ניסיון של שנים בתחום פעילותו.

הצטרפו לניוזלטר וקבלו חדשות ועדכונים על נכסים והזדמנויות חד פעמיות להשקעות בנדל"ן בברצלונה: