נדל"ן ברצלונה - AK-BCN

הזדמנות אחרונה בהחלט לקבל ויזת זהב בספרד!

לפני מספר ימים הוציאה ממשלת ספרד הודעה רשמית המכריזה על כוונתה לפתוח בהליכים לביטול החוק המאפשר קבלת ויזת זהב. בחודשים האחרונים נערכו דיונים בנוגע לעתידה של הגולדן ויזה, באם הדבר הנכון הוא להחמיר את התנאים או לבטלה כליל. ההחלטה שהתקבלה, כמו שהוחלט בפורטוגל ובאירלנד, היתה לבטלה כליל, ועל כך הודיע סנצ'ז אתמול.

תאריך הביטול עדיין לא ידוע. ההכרזה היתה אודות כך שהממשלה מתחילה בתהליכים הנדרשים כדי לבטלה, מה שעשוי לקחת חצי שנה או יותר, תלוי בהתפתחויות פוליטיות כאלה או אחרות. לצד זאת, השמועות שמסתובבבות עכשיו מדברות על מתישהו סביב ספטמבר.

קריאה אחרונה אמרנו כבר? אז כן. מעוניינים באזרחות ספרדית? זה קל, כל מה שצריך זה להשקיע בנכסים בשווי של 500 אלף אירו והיא שלכם. רק צריך להזדרז.

חברת AK-BCN נותנת שירות ליווי ייחודי ומקיף הכולל ליווי ברכישת הנדל"ן לצד השירותים המשפטיים ועד לקבלת ויזת הזהב. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום.


ויזת זהב היא תכנית שהשיקה ממשלת ספרד ב 2013 המעניקה זכאות לתושבות למי שמשקיע מעל 500 אלף אירו בנכסים בספרד. לאחר 10 שנים של תושבות ניתן לקבל אזרחות ספרדית. התכנית הושקה על מנת לאושש את שוק הנדל"ן לאחר המשבר שחווה ב 2008. לכתבה נרחבת בנושא ליחצו כאן.

דו"ח של ארגון השקיפות הבינלאומי שפורסם בשנה שעברה מציין כי אזרחים סינים ורוסים הם הלקוחות העיקריים של ויזת הזהב בספרד. מאז 2013, ספרד העניקה 2,712 ויזות למשקיעים סינים, ולמשקיעים בעלי אזרחות רוסית 1,159 ויזות. אחריהם ברשימה מגיעים משקיעים מאיראן, עם 203 ויזות, משקיעים אמריקאים, שהוענקו להם סה"כ 179 ויזות ומשקיעים בריטים, שהוענקו להם 177 ויזות. המדינות שממשיכות ברשימה של הוויזות הניתנות ביותר על ידי ספרד, אם כי ביחס קטן יותר, הן: מצרים (143 ויזות), אוקראינה (143 ויזות), הפיליפינים (122 ויזות), מקסיקו (114 ויזות), ונצואלה (98 ויזות) וערב הסעודית (89 ויזות).

תשתפו:

מאמרים נוספים

5 סיבות (לפחות) להשקיע בנדל"ן בספרד

1. מקלט הון בתקופה של חוסר יציבות פוליטית וכלכלית, בתקופה שבה האירו מתחזק והשקל, עתידו לא ברור, ספרד מהווה מקום יציב ובטוח להשקעה כספית. נדל"ן

כתבו עלינו בדה מרקר

אנחנו מסמיקים. דה-מרקר בחרו בנו להשתתף בפאנל המומחים של פברואר 2024, בתחום הנדל"ן כמובן. כנסו ללינק כדי להציץ בכתבה היפה שעשו לנו. יובל ואסף מספרים

אפיקי השקעות נדל"ן בברצלונה: מדריך מקיף

מבוא: ברצלונה, עם התרבות התוססת, הארכיטקטורה המדהימה והכלכלה האיתנה שלה, היא יעד אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן. בפני משקיעים זרים, השוקלים להשקיע בברצלונה, עומדות מספר אפשרויות. במאמר

שלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הצטרפו לניוזלטר וקבלו חדשות ועדכונים על נכסים והזדמנויות חד פעמיות להשקעות בנדל"ן בברצלונה: