נדל"ן ברצלונה - AK-BCN

השפעת משבר הקורונה על שוק הנדל"ן בברצלונה

אחת השאלות המרכזיות שמלוות את משבר הקורונה ומעסיקות משקיעים ברחבי העולם היא השאלה כיצד המשבר, אם בכלל משפיע על מחירי הנדל"ן והאם שווה להשקיע דווקא עכשיו בנדל"ן בברצלונה.  במאמר הבא ננסה לענות על כמה מהשאלות הבוערות שמלוות את סוגיית הנדל"ן בעידן הקורונה בעיר המתויירת בעולם.

המחשבה הרווחת או ההגיונית תשער כי בעקבות ההשלכות הכלכליות וההעדר התיירות שמלווים את משבר הקורונה מחירי הנדל"ן בברצלונה יצנחו והזדמנויות חד פעמיות שלא היו לפני כן יצוצו. המחשבה הרווחת הזאת היא בגדול נכונה, רק שרוב הציבור לא יודע מזה ולא יכול, פיזית למצוא את ההזדמנויות הללו באינטרנט ולבצע עסקאות.

שוק הנדל"ן בברצלונה תמיד התאפיין בחוסר שקיפות, ובתקופה זו, של משבר הקורונה, העמימות גדולה מאי פעם. אתרי פרסום ספרדים של דירות ונכסים למכירה מציגים תמונה לא אמיתית של מחירי הנדל"ן, הם מציגים בד"כ מחירים מנופחים ולא מחירים ממשיים. בסופו של דבר לאחר השלמת עסקאות מכירה האתרים מתעדכנים עם מחירים ממשיים שמשתקפים בעסקאות המתבצעות בתקופה נתונה, אבל עד שאתם תוכלו לראות אותם בעיניים יקח הרבה זמן ויכול להיות שכבר יהיה מאוחר מדי בשבילכם למצוא את הההזדמנות המשתלמת להשקעה.

המציאות הקיימת כרגע בספרד בעולם הנדל"ן

המציאות הקיימת כרגע בספרד היא שבעלי נכסים מעוניינם לבצע עסקאות מכירה מהירות, במזומן מה נותן לקונה כוח מיקוח, חברות השמאות שעובדות בשיתוף פעולה עם הבנקים שמספקים מימון החלו באופן סיסטמי להוריד את מחירי הנדל"ן בצורה גורפת בהיקפים של 6-13  אחוז וזאת בשל מחסור בנתונים עדכניים על שוק הנדל"ן.  השילוב של ירידות מחירים קלות וכסף מזומן מהצד הקונה יכול לספק עיסקה מאד מאד רווחית בימים אלו .

נתון נוסף, למרבה הצער לא שמח במיוחד הוא הוא מגוון רחב של דירות ירושה שיוצא לשוק בחודשים האחרונים, כפי שראינו מגפה הכתה מאד קשה בספרד  ובייחוד בקטלוניה , עם יותר מ 15 אלף מתים מקורונה בחודשים האחרונים, רוב המתים הם אנשים מבוגרים שהחזיקו ברשותם נכס נדלן ואם מןתם היורשים מצאו את עצמם עם נכס נדלני. לא כמו בישראל (דרוש בירור) בספרד ישנו מס ירושה שמותל על היורשים , הנע בין 7 אחוז ל עד 34 אחוז משווי הירושה  תוך חצי שנה ממות המוריש. יורשים רבים לא יכולים לשלם את המס , עובדה זאת מובילה לכך שיורשים רבים מציעים נאת הנכסים למכירה רק בשביל לממן את המס או להזניל את עצמם. מצב זה מוביל להזדמנויות נדל ן רבות בעיר ומחוץ לה, ככה שהשילוב של כסף מזומן מצד הקונה , מוכר מיואש שחייב למכור כדי לשלם מיסים מוביל לשוק מאד רווחי למשקיע

מחירי הנדל"ן וההזמנויות חד פעמיות לקניית נכסים תיירותיים

דירה תיירותית או מלון קטן , משהו שמעולם לא קיים בשוק, ואם היה העוסקים בנדל"ן בברצלונה לא ממהרים להוציא הזדמנויות אלו החוצה, על מנת לבצע השקעה חכמה ולממש הזדמנות חד פעמית לרכישת נכס תיירותי מניב במרכז ברצלונה אתם צריכים שותף מבפנים, כאן אנחנו נכנסים לתמונה. צוות החברה, שעוסק בתחום מזה 20 שנה ומכיר את כל האספקטים הרבים נוגעים לתחום זה ומצד שני  מודע כל התהליכים הפנימיים שעוברים על שוק הנדל"ן בברצלונה ולכל הנכסים וההזדמנויות של יחזרו יותר. על מנת למצוא אותן- אתם צריכים אותנו.

באתר מוצגים רק חלק מהפרויקטים המניבים שחברתנו לוקחת בהם חלק, על מנת למצוא את ההשקעה המושלמת בשבילכם בתקופת משבר הקורונה צרו עמנו קשר.

תשתפו:

מאמרים נוספים

5 סיבות (לפחות) להשקיע בנדל"ן בספרד

1. מקלט הון בתקופה של חוסר יציבות פוליטית וכלכלית, בתקופה שבה האירו מתחזק והשקל, עתידו לא ברור, ספרד מהווה מקום יציב ובטוח להשקעה כספית. נדל"ן

כתבו עלינו בדה מרקר

אנחנו מסמיקים. דה-מרקר בחרו בנו להשתתף בפאנל המומחים של פברואר 2024, בתחום הנדל"ן כמובן. כנסו ללינק כדי להציץ בכתבה היפה שעשו לנו. יובל ואסף מספרים

שלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הצטרפו לניוזלטר וקבלו חדשות ועדכונים על נכסים והזדמנויות חד פעמיות להשקעות בנדל"ן בברצלונה: